środa, 22 czerwca 2016

Aktualizacja czerwiec 2016 - kiedy W KOŃCU obetnę włosy?

Witajcie!

Jeszcze żyję. Jeszcze:D To chyba dobry moment na aktualizację - a dla mnie osobiście na zmianę tematyki nareszcie na mniej poważną. Co do mojej pielęgnacji to nic się nie zmieniło. Od dłuższego czasu wygląda to tak:

szampony: Babydream, YEGO

odżywki: Isana 

maski: Isana 

zabezpieczanie: Gliss Kur (przez ostatnie miesiące różowy z prymitywnego powodu zapachu)

Włosy na dzień przedprzedwczorajszy:


Jak widać robi się już śmiesznie! Włosy mnie niejednokrotnie wyprzedzają gdy gdzieś idę. Na zdjęciu mam rolki, ale nie będę Wam wmawiać, że jeździłam sobie z tak rozpuszczonymi włosami i to przeżyłam:D Po zmierzeniu okazało się, że mają 103 cm! To dotychczasowy rekord i gdybym mniej poczuwała się do zaliczenia sesji to pewnie bym to jakoś uczciła np. podcięciem...

W ostatnich dniach skończyły się też dobre czasy i nie mogę już używać kosmetyków UNDER TWENTY. Ale dzielnie te cięgi znoszę, "zawsze z uniesioną głową, postawa wyprostowana", oczywiście. W ostatnim poście zapowiadałam zmiany(pamietałam cały czas!), ale zbiorowy protest sąsiadek moich rodziców, które absolutnie nie zgadzają się na jakąkolwiek ingerencję w długość mojego warkocza sprawił, że odłożyłam to w czasie na moment, gdy będą sięgać do stóp, żebym mogła się o nie potykać i dostać oficjalną zgodę. Ok, robi się zbyt poważnie:D W tym miesiącu robiłam bardzo dużo rzeczy i m.in. spałam dwa razy na dworcu (dobry sposób na uczłowieczenie), dlatego zostawiam Was tematycznie:
11 komentarzy:

  1. Ty masz tak piękne włosy że aż słów brakuje! oddaj mi ich połowę:D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Haha:D Dziękuję! Jak będę się pozbywać to poproszę o Twój adres:D

      Usuń
  2. Dobre sąsiadki :D A spanie na dworcu jest lepsze niż przy stacji benzynowej pomiędzy próbami złapania stopa :D Przynajmniej miałaś się gdzie położyć ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Albo na kim więc już w ogóle wersja pro:D Mieliśmy karton po wielkiej pizzy więc nie można zaprzeczyć, było na czym leżeć:D

      Usuń
    2. To nie było ławek? o . O

      Usuń
  3. Wow, jakie długie włosy! :) Gdybym miała taką długość włosów skróciłabym je przynajmniej o 10 cm.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też o tym myślę trochę, ale najpierw zaliczenia i dzięki temu czas, żeby jeszcze to przemyśleć:D

      Usuń
  4. Przepiękna długość i ten kolor połączony ze słońcem super wyszlo. Czyli na rolkach jeżdziśż w warkoczu :D?
    A jak z zaliczeniami, wierze że wszystko ok będzie i wtedy będziesz mogła odpoczać. :D...
    Muzyka świetnia!
    Długość idealna. :D

    OdpowiedzUsuń

Uważam, że dżentelmeni nie rozmawiają o oczywistościach, dlatego nie muszę pisać o szanowaniu zdania każdej osoby. Kochajmy się i nie spamujmy:)