wtorek, 2 grudnia 2014

ROBÓTKA 2014! - nożyczki w dłoń!

Witajcie!

Ostatnio nie ma mnie na blogu dużo, bo wszystko sobie porządkuję i powoli dochodzę do ładu z gospodarowaniem czasem. Dziś chciałabym całkiem nie włosowo zachęcić Was do pewnej akcji. Mowa o kolejnej ROBÓTCE!Jest to już piąta okazja do tego, aby dać innym coś od siebie i szczególnie przed świętami zadbać o to, aby uśmiechy nie gościły wyłącznie na naszych twarzach. Wszystko polega na tym, aby sprawić podopiecznym DPS dla dzieci w Niegowie jeszcze więcej radości!

Co należy zrobić?


To zależy wyłącznie od tego co wymyślicie! Wcale nie trzeba wysyłać nie wiadomo jak wyszukanych i drogich prezentów jeśli nie czuje się takiej potrzeby czy też nie ma się ku temu warunków. Ja co roku wybieram optymalne dla mnie rozwiązanie - robię duuużo kartek dla wybranych rodzinek, a potem staram się napisać maksymalnie ciepłe słowa do każdego osobno:)

Zapewne nie trzeba zaznaczać, że mój zmysł estetyczny jest słabo rozwinięty, ale tym bardziej staram się wkładać w kartki i życzenia jeszcze więcej siebie i przygotowywać je tak, aby obdarowana osoba czuła, że kartka wygląda tak tylko dla niej. Czasem ciężko jest się zmobilizować i coś realnie zrobić, wiem z własnego doświadczenia, ale zapewniam, że satysfakcja jest ogroooooooomna kiedy już przygotuje się kartki i co najważniejsze WYŚLE! 

Zatem nie szukajmy wymówek a zróbmy dla drugiej osoby coś co sprawi, że będzie jej bardzo miło!

Jeśli jesteście zainteresowane, zapraszam na TEGO BLOGA, gdzie są dokładne opisy wszystkich członków poszczególnych rodzinek oraz tego co sprawia im największą radość:)

Wycinacie ze mną?:)))


PS: Organizatorki akcji ogromnie zachęcają do jej rozpowszechniania, więc jeśli macie ochotę to podzielcie się informacją z innymi. Razem możemy jeszcze więcej!

7 komentarzy:

 1. Jaka wspaniała akcja! :) Uważam, że to bardzo miły gest.

  Ehh.. wiem coś o tym czasie. Kiedy każda wolna chwila, musi zostać przeznaczona na nauczenie się materiału do szkoły. :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zrozumienie-nauczenie-utrwalenie-powtórzenie :D

   Usuń
  2. Zasada 3Z - zakuć, zdać, zapomnieć :D
   Co do akcji - rewelacyjny pomysł! Z chęcią się dołączę :)

   Usuń
  3. Nie na tym profilu i nie z moimi planami:D Super, że się przyłączasz:))

   Usuń
  4. Oj po opisie profilu wnioskuję, że biol-chem :D

   Usuń
 2. Nominowałam się do Liebster Blog Award 2014... Zapomniałam, że już byłaś nominowana o . O No cóż, jak będzie ci się chciało to najwyżej odpowiesz jeszcze raz ^ . ^

  wlosywherbacie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Uważam, że dżentelmeni nie rozmawiają o oczywistościach, dlatego nie muszę pisać o szanowaniu zdania każdej osoby. Kochajmy się i nie spamujmy:)